Profesjonalny Copywriter = Copywriter PJW

Profesjonalny Copywriter zaprasza Cię do BOGATEGO ŚWIATA konceptów kreatywnych i skutecznych słów

Profesjonalny Copywriter PJW już teraz zaprasza Cię do  bogatego świata  konceptów kreatywnych i skutecznych słów. Do świata udanej komunikacji z klientami i konsumentami. Do świata kreatywnej komunikacji, która pośrednio i przystępnie, będzie promować Twoją markę. Do świata perswazyjnego copywritingu, który w sposób bezpośredni będzie sprzedawać Twoje usługi i produkty.

Znalazłeś się tutaj, ponieważ prawdopodobnie myślisz o tym jak zdobyć klientów i zwiększyć zyski Twojej firmy.

A wiesz kto Ci w tym najbardziej pomoże?

TYLKO Profesjonalny Copywriter – czyli kreatywny, perswazyjny i skuteczny copywriter. Kim jest profesjonalny copywriter? To doświadczony i utalentowany autor tekstów, sloganów i koncepcji kreatywnych. To “adwokat” Twojej sprawy, skuteczny promotor Twojej marki / firmy oraz “sprzedawca” Twoich usług i produktów. Takim copywriterem jest  Copywriter PJW (ATL, BTL, SEO, SEM, 360°).

… które budują świadomość marki i… zwiększają SPRZEDAŻ!

Profesjonalny Copywriter PJW wręczy Ci klucz do  świata kreatywnego copywritingu i komunikacji, które zwiększają świadomosć marki. Sprawi że Twoi klienci będą mieli pożądane, adekwatne skojarzenia z Twoim brandem.  Uchyli drzwi do świata skutecznego, retorycznego, perswazyjnego pisania, które daje   SPRZEDAŻ.

Dlaczego słowa czasem mają nawet większą moc niż obraz?

Słowa są – to oczywiste – najsilniejszym narkotykiem, jakiego używa ludzkość powiedział niegdyś Ryduard Kypling ( laureat Nagrody Nobla ).

Słowa są najsilniejszą bronią w przekonywaniu ludzi. W rękach prawdziwego profesjonalisty ( utalentowanego i doświadczonego copywritera ) słowa nabierają mocy wręcz magicznej. Wtedy potrafią uwieść, zmienić  wyobrażenia  i poglądy ludzi.

Odpowiednio dobrane słowa mogą przekonać tłumy, zdobyć klientów i zwiększyć zysk.

TAK. Odpowiednio dobrane słowa potrafią zachęcić “kogoś do czegoś” i skłonić do podjęcia odpowiednich działań.

Wybitny pisarz trafia sie raz na stulecie… Podobnie jest z copywriterami ( nomen omen część znanych pisarzy XX wieku było kiedyś copywriterami ). Profesjonalny copywriter to wybitny specjalista, o którego powinno sie dbać, ponieważ z czasem może zamienić Twój biznes w przysłowiową kurę znoszącą złote jaja.

 Przełykasz  gorzki smak goryczy i pigulke porażki?  

 Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego niektórzy biznesmeni odnoszą sukces, a inni przegrywają?

Z pewnością dobrze pamiętasz jak musiałeś przełykać gorycz, gorzką pigułkę porażki…   Brak klientów lub niewystarczająca ilość klientów,  mała sprzedaż, niezadowalająca albo brak sprzedaży.

Jednak, zeby zostac ekspertem i naczyczyc sie czegos, trzeba czasem popelnic bledy. Gorycz tez w zyciu jest potrzebna.

Miej to juz jednak za soba.

Prestań rozpamiętywać porażki. = Idz do przodu. Skorzystaj z mojej profesjonalnej pomocy.

Cierpkie cierpienia (cytryna) Ślinisz się na myśl o… 

Soczysta, cierpka cytryna potrafi wykrzywic twarz najwiekszego twardziela. Przestań się ślinić i bujac w oblokach marzac

… o slodkim SUKCESIE?

Zacznij marzyc realistycznie. Po prostu odnieś sukces. Jak to zrobić? Zaplanuj sobie wszystko, przemyśl i m.in. …

Skorzystaj ze szczodrej pomocy Copywritera PJW

Jak uniknąć porażek? Uważać na pułapki. Być przygotowanym na różne okoliczności. Mieć plan. To tak w wielkim skrocie.

Wystarczy, że skorzystasz z mojej pomocy = pomocy profesjonalnego copywritera. Powiem więcej: pomogę Ci osiagnąć sukces w biznesie, ponieważ umiem wypromować ideę, produkt lub uslugę.

Jak to zrobię?

Stworzę perswazyjną, kreatywną komunikację, ktora ożywi Twoją markę, poruszy ludzi i przekona ich do skorzystania z Twojej oferty. Umożliwi Ci to zdobycie klientów i zwiększenie sprzedaży. Przeczytaj poniżej, żeby się przekonać jak mogę pomóc Ci to osiagnąć:

Tysiące? Miliony czy miliardy? Jak duże pieniądze chcesz zarobić?

PIENIĄDZE. Gdyby ktoś dał Ci dostęp do  klientów, których potrzebujesz i których zawsze chcialeś zdobyć, to czyż nie rozwiązałoby to najważniejszego problemu, ktory dotyka Twoją firmę? Czy nie rozwiązałoby to w/w problemu… prawie na zawsze?

… czyli jak zdobyć klientów i odnieść sukces na rynku polskim i zagranicznym.

Gdyby ktoś pomógł Ci zwiększyć SPRZEDAŻ ( a dzięki temu zwiekszyć zyski ) ? Czy zdajesz sobie sprawę, że ta okazja byłaby solidną gwarancją dla finansowej przyszłości Twojej firmy? Dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich?

Gdyby ktoś pomógł Ci to osiągnąć = Copywriter PJW = który ma doświadczenie zawodowe – polskie i międzynarodowe – zna kilka języków oraz zna różne rynki …  =  Wyobraź sobie jak by to wyglądało… Co widzisz? Efekty, rezultaty i  …

10 000 sposobów, miliony słów i pomysłów= korzyści dla Ciebie:

Od czego zacząć? Co jest ważne na poczatku? Twój wkład, Twoja ciężka praca +  inwestycja w mój talent, wytężoną intelektulną pracę i artystyczno – komercyjną kreację = wspólny sukces.

Mam miliony słów i pomysłów. Chętnie podzielę się z Tobą nimi.  Moje profesjonalne usługi przyniosą Ci zwrot z inwestycji.

Korzyści dla Ciebie: wzrost zleceń / zamówień,  z czasem tłuste konto w banku ( korzyść dla mnie: chętnie wtedy przyjmę obiecaną premię za swoją ciężką pracę ), zawsze pełny portfel,  kieszenie wypełnione pieniędzmi. Komfort psychiczny: spokój, brak nerwów. Delegacja obowiązków. Zastępcy. Przewidywalna przyszłość i wyjazdy na urlop kilka razy do roku.

Przy okazji korzyści dla innych: nowe miejsca pracy, możliwość zarabiania pieniędzy. Zadowoleni klienci.  Zadowoleni pracownicy i współpracownicy – z powodu szeroko pojętej stabilności firmy i przewidywalności w życiu. Możliwość pomocy innym w potrzebie i związany z tym podziw i szacunek ludzi. Przyjemne uczucie, prawda? 

To jest możliwe. 

Wiedz, że jestem w stanie Ci pomóc rozwinąć Twój biznes – wlaśnie dzięki moim sposobom na przyciągnięcie klientów, profesjonalnym usługom ( m.in usługom copywriterskim i namingowym ). Czy chcesz poznać te 10 000 sposobów na zdobycie klientów i dowiedzieć się jak odnieść sukces na rynku polskim i poza granicami naszego kraju?

Możesz zrobić to już teraz lub czytać dalej i dowiedzieć się wielu innych ciekawych, ważnych i użytecznych rzeczy.

Tajna Broń Dużego Biznesu, która działa na świadomość i podświadomość konsumentów. 

Istnieje tajna, potężna broń masowej perswazji, która potrafi przyciągnąć ludzi jak magnes, przekonać prawie każdego do idei, produktu lub usługi.

Ma do niej dostęp tylko nieliczne grono ludzi. Mam szczęście, przywilej być jednym z nich.

DOBRA WIADOMOŚĆ: Każda firma może użyć tej broni, którą od dawna  stosuje DUŻY BIZNES.

Wystarczy znaleźć i wynająć specjalistę, który ma do niej dostęp.

Perswazja przez duże P, której używa m.in.: TVP, Apple, Ikea, Visa, Google, Copywriter PJW

Efektywna PERSWAZJA. To wiedza oraz umiejetność tworzenia skutecznej, perswazyjnej komunikacji (werbalnej, audialnej i wizualnej). Komunikacji, ktora przyciąga uwagę ludzi, porusza ich i przekonuje do zmiany poglądów lub podjęcia działania.

Bardzo się przydaje, gdy trzeba wypromować jakąś ideę, modę lub firmę i jej produkty / usługi lub zdobyć klientów. A zwłaszcza wtedy, gdy chce się zwiększyć sprzedaż  i zarobić więcej pieniędzy. Czy juz wiesz dlaczego potrzebujesz moich usług? Dlaczego potrzebujesz mnie – profesjonalnego copywritera? Dlaczego powinieneś skorzystać z mojego perswazyjnego lub kreatywnego copywritingu, które skutecznie promują markę i zwiekszają sprzedaż?

PJW czyli Perswazja Jest Ważna.

Słowa i pomysły, ale tylko w rękach specjalisty, mają niesamowity wpływ na ludzi i świat. Kreowane z mistrzowskim kunsztem, dobierane z precyzją chirurga lub fachowoscią seryjnego kilera stają sie wtedy środkiem do osiągnięcia konkretnego celu.

Praktyka nieustannie pokazuje jak perswazja jest ważna, Na pewno doświadczyłeś tego i przekonałeś się o tym w momencie, gdy zadziałał na Ciebie komunikat reklamowy.

Copywriting i Naming, które skutecznie pomagają zwiekszyć sprzedaż i  zarobić DUŻE PIENIĄDZE

Jak działają na odbiorców komunikatu (internatów, czytelnikow, sluchaczy, widzów)?

Copywriting może być wtedy zabojczy jak krótka seria celnych pociskow –  szybkich i mocnych, które obezwładniają i pokonują zaskoczonych odbiorców komunikatu.

Copywriting moźe też być zastosowany jako długa, ale trwała terapia: balsam na wszelkie ludzkie dolegliwości, tak wydajny jak  naturalny lek ratujący zdrowie i życie. Potrafi wtedy obudzić marzenia, dać nadzieję, umocnić wiarę i pomóc rozwiązać czyjś problem.

Wlaśnie taki specjalista – jak Copywriter PJW – potrafi stworzyć wyjątkowe kreatywne koncepty i pomysłom tym nadać wyjątkowy słowny kształt.

Tylko takie pomysly i słowa działają i powstają dzięki szeroko pojętemu mistrzostwu. Odbierane są jako “naturalne”, “prawdziwe”, ponieważ zawierają żywe emocje oraz interesujące idee.  

A naming… Stworzenie odpowiedniej nazwy jest podstawą wszystkiego.

TYLKO DZIĘKI TAKIEMU COPYWRITEROWI  MOŻNA ZAROBIĆ NAPRAWDĘ DUŻE PIENIADZE.

Copywriter PJW zna swoje możliwości, dlatego zaryzykuje, zaufa Ci i ze spokojnym sumieniem przyjmie procent od sprzedaży zamiast części wynagrodzenia.

Udane Kreatywne Koncepty + Skuteczne Słowa =  KLIENCI, SPRZEDAŻ, PIENIĄDZE, ZYSK

Jeśli Ty lub Twoja firma potrzebujecie takiego właśnie unikalnego specjalisty – profesjonalnego copywritera, to znalazłeś wlaściwy adres internetowy: copywriter.pjw.pl i mam nadzieję, że w odpowiednim dla nas czasie.

Czy to szczęście? Pewnie tak. Czy przypadek? Wątpię. Znalazłeś mnie – profesjonalistę, ponieważ wiedziałem jak napisać teksty, ktore odniosą podwójny skutek :

1) Teksty te bedą dobrze napisane  i wartościowe, organiczne ( nowy SEO Copywriting ), co sprawi że bedą przyjazne wyszukiwarkom internetowym i dlatego wyszukiwarki internetowe wysoko je wypozycjonują. Zrobiłem to po to, żeby moja strona internetowa była bardziej widoczna w sieci. Dzięki temu Ty również miałeś szansę trafić na moją stronę internetową i masz szansę skorzystać z moich profesjonalnych usług. 

2) Przeczytasz szczere słowa człowieka do drugiego człowieka i one Cię ujmą, przekonają i utwierdzą w odpowiednim wyborze, ponieważ będą prawdziwe. Copywriter jest najbardziej skuteczny, kiedy pisze prawdę. Spodoba Ci się mój efektywny sposób formułowania myśli, przekazywania treści i organizowania wypowiedzi. A poza tym uświadomisz sobie, że skoro potrafiłem Cię przekonać, to bedę równiez w stanie przekonać Twoich klientów. Przekonaj dzięki mnie swoich klientów

Przypomnę jeszcze raz moją formułę. Ta informacja jest ważna:

Udane Kreatywne Koncepty + Skuteczne Słowa =  KLIENCI, SPRZEDAŻ, PIENIĄDZE, ZYSK

Jesli chcesz coś wypromować, zwiekszyć swoją sprzedaż offline lub online…

Czy wiesz że: kiedy “wynajmujesz ” lub zatrudniasz Copywritera PJW, to płacisz tylko za copywritera, kreatywnego, a dodatkowo “w pakiecie” otrzymujesz: konsultanta biznesowego, lingwistę, psychologa i socjologa w jednym, a przede wszystkim  sprzedawcę za ekranem komputera.

Czyli dostajesz jednego sprzedawcę, który jest tak skuteczny jak cały profesjonalny dział sprzedaży lub tłum zdolnych, entuzjastycznych handlowców, tyle że ta inwestycja kosztuje Cie to o wiele taniej i o wiele więcej zyskujesz!

Poza tym: płacisz tylko raz, a moje pomysły i słowa sprzedają Twoje idee, produkty i usługi non stoppotencjalnie  niemalże przez  24 h przez 365 dni.

I najważniejsze: odpadają ci wszelkie koszty związane z utrzymaniem copywritera – skutecznego “przedstawiciela handlowego” typu: koszty reprezentacyjne, koszty podróży, koszty urlopu, koszty wypłacania comiesięcznej pensji… Płacisz za moje usługi raz, a Ty ciągle zyskujesz. Zobacz ile na tym możesz skorzystać i zaoszczędzić!

Jeśli chcesz coś wypromować, zwiekszyć swoją sprzedaz online lub offline… jeśli reprezentujesz duży, średni lub mały biznes czy start-up, który chce zdobyć klientów lub który chce zdobyć więcej klientów i który chce zarobić więcej pieniędzy… kliknij tutaj: START

Copywriter PJW  – multilingwista (SEO, ATL, BTL, 360˚/ b2c/ b2b): Dlaczego potrzebujesz mnie i moich usług?

Na  tej stronie internetowej znajdziesz ważne i użyteczne informacje. Dzięki temu łatwo zrozumiesz dlaczego mnie potrzebujesz   –  jedynego w swoim rodzaju copywritera z unikalnymi umiejętnościami, talentem, wiedzą i doświadczeniem (min. jestem multilingwistą).

Copywritera do zadań “zwyczajnych” i nadzwyczajnych. Dowiesz się tutaj również o tym, czym róznię się od mojej konkurencji i jaką mam przewagę nad nią, a przede wsystkim… I to jest najważniejszy powód: przekonasz się dlaczego mogę Ci pomóc przeprowadzic wyjatkową, efektywną i efektowną kampanię, która przyczyni się do Twojego sukcesu i Twojej firmy.

POMOC: Copywriter PJW  – multilingwista (SEO, ATL, BTL, 360˚/ b2c/ b2b):

Najważniejszy powód:

Dlaczego ja? Ponieważ oferuję sprawdzone oraz nowatorskie rozwiązania, które zwiększają sprzedaż i wpływ pieniędzy.

Wiedz, że mogę Ci w tym pomóc, dlatego powinieneś się ze mna skontaktować.

Dlaczego Copywriter PJW @ copywriter.pjw.pl?

Copywriter PJW @ copywriter.pjw.pl jest kluczem do Twojej kopalni klientów – nieograniczonej ilości grup docelowych, które możesz targetować dzięki moim unikalnym umiejętnościom i wyjątkowym, profesjonalnym usługom.

Dlaczego akurat ja? czyli dlaczego powinieneś wybrać Copywritera PJW? Ponieważ wiem jak rozwiązać Twoje problemy i znam odpowiedzi na trudne pytania np. “jak sprzedać lód eskimosom” czy “jak sprzedać piasek ludom pustynnym” ( tylko brak byłoby sensu takiego działania – już więcej logiki byłoby w sprowadzaniu lodowców jako “zapasu” lodu i wody lub piasku pystynnego jako budulca  ). O tym, jak i o wielu nowych rozwiązaniach oraz Twoich potrzebach, porozmawiamy przy najbliższej okazji.

PJW – pjw.pl = Kopalnia pomyśłów i słów, która daje profit. To Twoja rentowna kopalnia klientów.

Chcesz poczuć smak zwycięstwa odniesionego nad Twoją konkurencją? A może chcesz współpracować z konukrencją i  chcesz żebym stworzył dla Was wspólną kreację, kampanię? Jeśli chcesz zobaczyć rosnący słupek sprzedaży Twoich produktów lub usług, to skontaktuj się ze mną już teraz

PAMIĘTAJ: Copywriter PJW to kopalnia pomyśłów i słów, która daje profit. To będzie Twoja rentowna kopalnia klientów.

Bardzo przydatny adres internetowy do Świata Sprzedaży:

Zapamiętaj ten przydatny internetowy adres: copywriter.pjw.pl

To adres do Świata skutecznej Sprzedaży

Przekaż go dalej – podziel sie nim z innymi, którzy są w potrzebie i którym moje usługi mogą się przydać.

Jest on gwarancją najwyższej jakości – usług Pierwszej Klasy.

Potrzebujesz  profesjonalnych usług copywriterskich lub namingowych? Czego dokładnie potrzebujesz?

Nazwę firmy, produktu, usługi? Teksty reklamowe? Długie, żeby wzbudzić zaufanie klientów i bardziej ich przekonać czy krótkie, żeby ich pobudzić i wywołać odpowiednie emocje. A może slogan, koncept, który pozwoli wlaściwie wypozycjonować Twoją markę?  Hasło reklamowe, które wzmocni kampanię wizerunkowa lub sprzedazową?  List sprzedażowy? Artykuł do prasy? Profesjonalne, organiczne teksty pozycjonujące? ( nowe SEO ) Teksty informacyjne?  A może jeszcze coś innego?

Czegokolwiek potrzebujesz, a co mieści się w zakresie mojej specjalizacji…. jestem w stanie dostarczyć Ci każdej z tych usług na najwyższym poziomie. Copywriter PJW to solidna marka na którą możesz liczyć. Marka, która dotrzymuje obietnic.

Pamiętaj: korzystanie z moich usług to inwestycja, która przynosi z czasem zysk. CZAS NA ZYSK: Skorzystaj z moich usług już dziś.

Copywriter PJW oznacza BIZNES

Biznes, kóry daje biznes.

Pomogę Ci. Użyj moich profesjonalnych usług. Da Ci to wiele Korzyści:

Komunikacja. ROI (Rentowność, Opłacalność Iwestycji). Konwersja. Klienci. Sprzedaż. Sukces. Zysk.

Czy chcesz przypomnieć o sobie / swojej firmie Twoim dotychczasowym klientom? Czy chcesz zwiększyć świadomość Twojej marki? Czy potrzebujesz silnej marki? Czy chcesz pozyskać nowych klientów?  Chcesz żeby dokonali zakupu towaru lub skorzystali z Twoich usług? Czy chciałbyś mieć zwrot z inwestycji?

Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to powinieneś skontaktować się ze mna juz teraz i skorzystać z moich profesjonalnych usług.

Bądź najlepszy! = Skorzystaj z moich usług już dziś

Wygraj! = Skontaktuj się ze mną już teraz


Copywriter PJW poleca usługi marketingowe i reklamowe agencji, z którymi współpracuje. Informacje na emaila.
Copywriter PJW - copywriter.pjw.pl - oferuje profesjonalne usługi: copywriting| naming. Copywriter - KONTAKT

error: Content is protected !!