Klienci bezpośredni

Bezpośredni Copywriter dla Klientów Bezpośrednich

TU Bezpośredni copywriter, ktory chętnię pomoże Twojej firmie ( bez pośredników ). Zapraszam Cię do korzystnej dla nas obojga współpracy.

Poniżej jest NIESPODZIANKA ( Dobre Wiadomości  ), a tymczasem = Ważny Wstęp:

Dlaczego każda firma potrzebuje  copywritera i namingowca?

Takie są REALIA RYNKU: Każda firma, która w dzisiejszych czasach chce osiagnąć sukces musi wynająć lub zatrudnić min. profesjonalnego copywritera i wynająć namingowca lub agencję namingową. Dlaczego jestem tego taki pewien? Dlaczego każda duża firma o tym wie? Ponieważ pracuję dla dużych klientów ( pośrednio, czasem bezpośrednio) i widzę jak te firmy mają szybki zwrot z inwestycji w marketing i reklamę (m.in. naming, copywriting ), jeśli wynajmą / zatrudnią profesjonalistę. Prowadzę wlasną działalność gospodarczą, dlatego tym bardziej widzę  i wiem na podstawie własnego, osobistego doświadczenia jak ważna jest promocja firmy, produktu lub usługi.

Zreszta, przekonaj się sam: KLIKNIJ tutaj: Copywriter? Profesjonalny Copywriter!

A teraz, zanim powiem Ci jak uzyskac informacje  na temat OFERTY dla klientów bezpośrednich ( firm ), poproszę Cię o przeczytanie ważnych dla przyszłości Twojego biznesu informacji.

Zanim jednak zacznę, podzielę się z Tobą Świetną Wiadomością. Co oferuję polskim firmom, które oferują uczciwe usługi i pożyteczne produkty:

Uwaga! DOBRE CENY dla polskich firm, które oferują DOBRE produkty lub DOBRE usługi.

Każda średnia i mała firma powinna wynająć od czasu do czasu copywritera, jeśli chce wygrać z dużymi firmami. Duże firmy “ruszają się” na rynku stosunkowo wolno (biurokracja), natomiast średnie i małe bardzo szybko, dlatego mają szansę zdobyć część ich rynku ( a nawet z czasem i większą część ich rynku).   Kto może pomóc tym firmom wygrać z  konkurencją? M.in. Profesjonalny copywriter

DOBRE CENY dla dobrych ludzi z polskich firm ( mikrobiznesy, małe biznesy, start up’y ).

W A Ż N Y    K O M U N I K A T

UWAGA! Reprezentujesz polską firmę  ( mikrobiznes, mały biznes lub start up ) ?

ŚMIAŁO. Bliżej. Odezwij się. Napisz do mnie o swoich potrzebach.

Jestem elastyczny i otwarty. Pomogę również polskim małym biznesom i start up’om oraz polskim mikro biznesom.

Poświęcę Wam swój cenny czas, mimo iż wiem że macie mniejsze budżety ( stawki do negocjacji ).

 Z uwagi na mój ograniczony czas bedę mógł to zrobić tylko dla kilku takich polskich firm w miesiącu.

Decyduje pierwszeństwo zgłoszenia.

Bądź pewny: dobrzy ludzie z polskich firm dostają u mnie dobre ceny!

KLIENCI BEZPOŚREDNI (Duże firmy, średnie i małe firmy, start up’y ).

Bedę z Tobą szczery: mam dla Ciebie dwie wiadomości, z których jedna jest zła, ale za to druga jest dobra (ta pierwsza wiadomość też może być pozytywna dla niektórych biznesmenów – zależy jak na to się spojrzy).

Przydatne informacje, zwłaszcza dla polskich przedsiębiorców.

Pierwsza:  biznes jest coraz bardziej konkurencyjny. Na rynku jest mnóstwo produktów i usług, które są takie same albo bardzo do siebie podobne. Co je różni? Marka. Co wygrywa?  Marka.  Czy np. zauważyłeś, że w sprzedaży jest dużo niepotrzebnych produktów, niepotrzebnych usług – bez których konsument,  człowiek by się obył? Dlaczego ludzie kupują te produkty? Dlaczego korzystają z tych usług?   Kto / co za tym stoi? Odpowiedź jest oczywista: Specjaliści od marketingu i reklamy  ( m.in. Copywriterzy).

Druga: Istnieją skuteczne sposoby budowania świadomości marki, promocji i sprzedaży. Istnieją tajne techniki atrakcji i perswazji, które potrafią przyciągnąć ludzi jak magnes, przekonać ich do czegoś, zachęcić do konkretnych działań i spowodować że kupią produkt lub skorzystają z usługi.  Profesjonalny Copywriter PJW ma know how, doświadczenie i talent, dlatego może Ci pomoć zdobyć klientów i zwiększyć sprzedaż.

Sukces w BIZNESIE. “Idealne” Produkty i Usługi idealnie dopasowane do ludzi + budowa świadomości marki.

Czy istnieją idealne produkty i usługi? I tak, i nie. Mogą być prawie idealne, tyle że ta “idealność” polega po prostu na ich wręcz idealnym dopasowaniu do ludzi. Sukces w biznesie jest możliwy dzięki kilku ważnych składnikom ( pomijając to, że Twoja oferta musi być dopasowana do potrzeb Twoich klientów i że musisz poznać i zrozumieć swoją grupę docelową). W skrócie: najważniejsze są 2 grupy czynników, które są gwarancją 100% sukcesu:

pierwsze 50% daje twój wkład własny ( odpowiedni produkt lub usługa, zaangażowanie, ciężka praca, dystrybucja, sprzedaż itp.), drugie 50% to marketing i reklama ( m.in. stworzenie marki – odpowiedniej nazwy; kreatywny, perswazyjny copywrititng ).

Tworzę marketing zorientowany na ludzi.  Wiem, umiem i chcę budować arakcyjne i silne marki – nawet od podstaw.

Te 50%  mogę zagwarantować Ci juz dziś, ponieważ jestem namingowcem i copywriterem, a także współpracuje z różnymi kreatywnymi ( freelancerami ) oraz agencjami reklamowymi i brandingowymi (dużymi, średnimi i małymi), które mogłyby podjąć się realizacji projektu dla każdej firmy – niezależnie od jej wielkości ( full service ).

Copywriter – kontakt

KLIENCI BEZPOŚREDNI

Średnie i małe przedsiębiorstwa (ŚMP)

Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo (ŚMP) ?

Klienci docelowi z sektora małych i średnich przedsiębiorstw coraz bardziej przyciagają moją uwagę – ze wzgledu na moją ciekawość rynku oraz chęć pomocy. Wczuwam się w ich sytuację, próbuję zrozumieć, żeby móc jak najlepiej im pomóc. Część z nich narzeka i odczuwa pewnego rodzaju niemoc. Niektórzy własciciele tych firm przez niepotrzebne negatywne myśli, lęki, obawy,  pozbawiają się własnej mocy i marnotrawią swój prawdziwy potencjał.  A wystarczyłoby np. żeby unikali negatywnych wpływów, np. newsów ze środków masowego przekazu. Jak wiemy mass media zarabiają najwięcej wtedy, kiedy przekazują złe wiadomości, bo wtedy wzrastają im słupki oglądalności. Dlatego większość prezentowanych wiadomości w mediach to tzw. złe wiadomości ( i najczęściej bardzo wyolbrzymione ). A to niestety ma wpływ na stan naszej podświadomości i świadomości = buduje napięcia, strach i niepotrzebny stres. W ten sposób niektórzy właściciele tych firm sabotażują własne działania. Jak tego uniknąć? Każdy, kto się nad tym dogłębnie zastanowi, znajdzie odpowiedź.  Jedną z odpowiedzi jest moje know-how, doświadczenie i talent oraz moja chęć pomocy:

Mogę Ci pomóc owdrócić ten proces i postawić Twoją firmę na nogi.

Jak wyrosnąć na lidera swojej branży?

Jak pozbyć się tej negatywności, która hamuje i sabotażuje Twoje działania? (Pewnie powiesz: proste w teorii, trudniejsze w praktyce…?!). Jest to na pozór trudne, ALE łatwiejsze niż Ci się wydaje…  W wielkim skrócie: Po prostu zmień to. Od dzisiaj. Od teraz.  Jak? Zacznij od podstaw: zrelaksuj umysł i wsłuchaj się w siebie. Buduj swoja siłę odkrywając swoje prawdziwe poczucie wartości, a wtedy staniesz się silny i odporny.  Zmiana, która sie w Tobie dokonała + umiejętność skorzystania ze sprzyjających warunków (np. rozpoznanie i zatrudnienie odpowiednich, przydatnych, utalentowanych ludzi )  umożliwi Ci zostanie liderem swojej branży. Polacy mają niesamowitą zdolność przetrwania i robienia czegoś z niczego. A co dopiero, gdy mają podstawy…

Chcesz zostać zwycięzcą? Zostaniesz zwycięzcą. Chcesz żeby Twoja firma z czasem wyrosła na silne, duże przedsiębiorstwo? – tak może się stać . Wszystko zależy od Ciebie, Twojej wiary w siebie i swoje siły. A także od tego jak wykorzystasz nadarzające się okazje. Jedną z nich jest ta wyjątkowa okazja = skorzystaj z mojej specjalnej oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw. Każdego klienta z sektora ŚMP inspiruję i “optymizuję” gratis.

OFERTA i specjalny CENNIK dla Polskich średnich i małych przedsiębiorstw 

LINK: Copywriter – cennik ( ceny dla firm )

( PROSZĘ O KONTAKT W CELU UZYSKANIA OFERTY SPECJALNEJ DLA ŚMP )

 

KLIENCI BEZPOŚREDNI. DUŻE FIRMY.

 DUŻE FIRMY , pracownicy działu marketingu tych firm doskonale zdają sobie sprawę  jak ważną rolę w biznesie odgrywa profesjonalny copywriter.

Profesjonalni copywriterzy napędzają klientów firmom. Dzięki temu zwiekszaja sprzedaż oraz ich zyski. Copywriter odgrywa ważną rolę biznesową, ekonomiczną, a także społeczną ( o ile działa dla dobra lokalnej społeczności, np. narodu w swoim ojczystym kraju ).

Duże firmy = duże ceny? Duży wkład ciężkiej, kreatywnej pracy dla dużego przedsiebiorstwa za “wielką małą” cenę.

Agencje w Polsce za godzinę pracy copywritera biorą od klientów  pomiędzy 200 zł + VAT a 260 + VAT.

 żródło:  http://skmsar.org/public/conten/Znamy_wyniki_badania_p%C5%82ac_w_bran%C5%BCy_komunikacji_marketingowej_2014_-_informacja_prasowa_17_07_2014.pdf

LINK: Copywriter – cennik ( ceny dla firm )

( STAWKA DZIENNA LUB WYCENA NA PODSTAWIE BRIEFU. PROSZĘ O KONTAKT  )

KLIENCI BEZPOŚREDNI. Start up’y.

Na START: specjalne ceny dla polskich start’up’ów.

Polskie start’upy – bardzo okazyjne ceny (do negocjacji).

Zagraniczne start up’y rozpoczynające działalność w Polsce = normalne ceny.

LINK: Copywriter – cennik ( ceny dla firm )

( PROSZĘ O KONTAKT  W CELU UZYSKANIA OFERTY SPECJALNEJ DLA POLSKICH START UP’ÓW )

 

KONKRETY: Klienci bezpośredni – ceny

( PROSZĘ O KONTAKT W CELU UZYSKANIA INFORMACJI )

Copywriter – kontakt

Skorzystaj z moich profesjonalnych usług (gwaranotwana 100% -owa jakość wykonanej pracy), a przekonasz się sam.

Copywriter PJW - copywriter.pjw.pl - oferuje profesjonalne usługi: copywriting / naming. Copywriter - KONTAKT

Copywriter PJW poleca usługi marketingowe i reklamowe agencji, z którymi współpracuje. Informacje na emaila.

 

error: Content is protected !!