Copywriter PJW = O mnie

PJW copywriter -PJW namingowiec - PJW dyrektor kreatywny

Czy szukasz jednego z najlepszych copywriterów w Polsce?

Sukces firmy zależy od kilku ważnych czynników.  Między innymi zależy od stworzenia atrakcyjnej i silnej marki,  budowania świadomości marki oraz skutecznego promowania usług lub produktów.  Zdobycie rynku w Polsce, jak i za granicą, jest obecnie możliwe tylko dzięki profesjonalonemu copywriterowi. Dobry copywriter to nieodzowny, podstawowy, bardzo strategiczny członek zespołu (w agencji reklamowej, PR lub dziale marketingu danej firmy). Copywriter tworzy lub współtworzy koncepcje kreatywne, a także jest autorem haseł reklamowych, tekstów ( m.in. tekstów na stronę internetową,  wpisów na blogu lub forum ). Jednym słowem  tworzy i współtworzy  komunikaty reklamowe i  marketingowe dla wszystkich mediów.

Dlaczego Copywriter PJW? W wielkim skrócie: Copywriter PJW zainwestował wiele lat ciężkiej intelektualnej pracy ( samorozwój, otrzymane wykształcenie )  oraz wiele lat pracy zawodowej oraz pogłębiania wiedzy, żeby zdobyć odpowiednie doświadczenie i rozwinąć wrodzone talenty.  Tylko po to, żeby jak najlepiej pomagać swoim klientom. Copywriter PJW posiada cenne umiejętności i doświadczenia, które są bardzo unikalne  i poszukiwane na rynku.

KONKRETY: O doświadczeniu, wykształceniu oraz umiejetnościach Copywritera PJW możesz przeczytać TUTAJ)

Czym Copywriter PJW różni się od konkurencji?

Natłok informacji, reklam powoduje że o uwagę widza codziennie konkuruje ze sobą kilkaset wiadomości oraz impulsów.  W agencjach reklamowych w Polsce pracują na etacie w miarę  zdolni, zdolni oraz wybitni (zaledwie kilku / kilkunastu), ale przepracowani i zmęczeni  copywriterzy.  Jest im coraz trudniej stworzyć reklamy o których będzie mówić cała Polska i slogany, ktore wejdą na stałe do mowy potocznej.

W Polsce jest niewielka liczba prawdziwych zawodowców  i… od kilkuset do nawet kilku tysięcy amatorów (tzw. “kopyrajterów”).  To wielkie wyzwanie dla wielu firm, żeby w tym gąszczu ofert trafić na prawdziwego profesjonalistę. Jak odróżnić zawodowca od amatora?

Amatorom brakuje wyjątkowego talentu, doświadczenia, szerokiej wiedzy oraz zmysłu kreatywności i smykałki do rozumienia strategii i odpowiedniego interpretowania briefu. Amatorzy piszą przeważnie teksty na strony internetowe, którym brak wielu ważnych wartości marketingowych, co sprawia że są pozbawione skuteczności (m.in. są do siebie bardzo podobne i nudne).  Takie amatorskie teksty równie często są pozbawione sensu i spójności, zawierają błędy merytoryczne, stylistyczne, gramatyczne, ponieważ amatorzy piszą je automatycznie i bardzo szybko.  Z wielu powodów amatorskie teksty odrzucają i odstraszają potencjalnych konsumentów i klientów. Brak tym tekstom profesjonalnych elementów, w które może je “wyposażyć” tylko zawodowiec . W/w amatorzy czasem podjemują się także innych zadań, co kończy się tym, że m.in. wymyślają słabe slogany i nijakie nazwy.

PJW czyli Profesjonalizm, Jakość, Wyniki.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego copywritera ze świezymi pomysłami, z opanowaną sztuką pisania tekstów komercyjnych i nieomal niewyczerpanymi zasobami energetycznymi, to trafiłeś pod właściwy adres. Jeśli zależy Ci na Profesjonalizmie, Jakości i Wynikach, to koniecznie powinieneś wybrać tego freelancera: Copywritera PJW.

Dlaczego akurat ten copywrtier – Copywriter PJW – jest TAK unikalny?

Copywriter PJW to profesjonalny freelancer: redaktor kreatywny/copywriter, który może pomóc Twojej agencji reklamowej lub brandingowej czy Twojej firmie stworzyć koncepty kreatywne, nazwy marki, teksty reklamowe, scenariusze spotów telewizyjnych i radiowych oraz wielu innych wymagających gatunków komercyjnej komunikacji.

PJW to specjalista, który skutecznie pomoże Twojej firmie, dlatego że ma doświadczenie  w strategii, brandingu, marketingu i komunikacji oraz charakteryzuje się artystyczną i komercyjną wyobraźnią oraz intelektualną wszechstronnością.

KONKRETY: o jego unikalności, doświadczeniu, wykształceniu oraz umiejetnościach możesz przeczytać TUTAJ

I dlaczego akurat TE uniklane zalety Copywritera PJW przyniosą Ci wiele korzyści.

Copywriter PJW posiada atrakcyjne dla biznesu cechy: znajomość kilku języków,  tworzenie komunikacji w języku polskim i angielskim, duża wiedza ogólna i specjalistyczna ( marketing, psychologia, socjologia, reklama) , zdecydowanie,  dążenie z pasją do celu, zaraźliwy entuzjazm, kreatywność, wysoka kultura współpracy oraz wiele innych bardzo przydatnych cech w świecie i biznesie.

Copywriter PJW oznacza zwrot z inwestycji i rezultaty.

Ten talent,  wiedza i doswiadczenie , które posiada Copywriter PJW – w połączeniu ze zrozumieniem funkcjonowania rynku, zachowań konsumenckich oraz trendów w reklamie i marketingu – umożliwi Ci osiągnięcie zwrotu z inwestycji, niezależnie od wielkości wyznaczonego budżetu marketingowego.

PJW to nieodzowny składnik sukcesu – potrzebny do stworzenia efektownych i efektywnych kampanii.

Zdobądź rynek w Polsce = Skorzystaj z moich usług już dziś

Wygraj z konkurencją! = Skontaktuj się ze mną już teraz

 
Copywriter PJW poleca usługi marketingowe i reklamowe agencji, z którymi współpracuje. Informacje na emaila.
Copywriter PJW - copywriter.pjw.pl - oferuje profesjonalne usługi: copywriting | naming. Copywriter - KONTAKT
error: Content is protected !!